Jsme skupina  programátorů a designerů nadšených do mobilních aplikací.

Zabýváme se tvorbou mobilních aplikací a k nim přidružených systém. Je pro nás důležité intuitivní ovládání aplikace a její užitečnost pro zákazníky.

Co děláme

Firma RVSpace se zabývá tvorbou mobilních aplikací. Vytváříme moderní designové aplikace a ve spojení s moderními technologiemi se snažíme dosáhnout těch nejlepších výsledků na poli uživatelské spokojenosti, přínosu uživatelům a v neposlední straně ziskovost aplikace pro naše klienty. Podstatné je pro nás proaktivní přístup k našim klientům a k jejich potřebám a cílům. Díky tomu se snažíme vytvářet nejlepší aplikace jak pro uživatele, tak pro naše klienty.

Naše hodnoty a vize

Náš cíl

Naším cílem je tvořit mobilní aplikace, které spojují příjemný uživatelský zážitek s moderními technologiemi a mají pro uživatele maximální přínos.

Řízeno daty

Všechny naše kroky jsou řízeny a podloženy daty, které jsou podepřeny uživatelským testováním a analýzou uživatelského chování uvnitř mobilní aplikace.

Vaši uživatelé jsou naši uživatelé

Chceme, aby uživatelský zážitek a přínos aplikace byl co největší, proto bereme vaše uživatele jako své a děláme vše proto aby jejich počty a spokojenost rostly.

Propojení s uživateli

Vždy se snažíme, abynedocházelo k tomu, že mobilní apliakce bude přicházet o své zákazníky. Snažíme se tedy o nejvetší propojení s cílovými uživateli.

Co nabízíme

Nabizíme komplexní řešení tvorby mobilních aplikací a přidružených systémů.

Vývoj mobilních aplikací

Na základe požadavků navrhneme a vytvoříme mobilní aplikace jak pro systém Android tak pro IOS.

Vývojový plán a strategie

Každý krok dopodrobna plánujeme abychom dosáhli maximálních výsledků a směrovali k vytyčeným cílům.

Moderní technologie

Propojíme aplikaci s dalšími systémy nebo technologiemi, a tím přineseme uživatelům nové užitečné funkce v aplikaci.

Vývoj serverových částí

Vytvoříme administraci obsahu apliakce, mužete pak díky tomu upravovat obsah apliakce včetne obchodních sdelení a získat tak vetší profit z apliakce.

Tým

Adam Richter

Ing. Adam Richter

Founder & CEO

Věříme, že vynikající uživatelský zážitek je spojením preciznosti, kreativity a dobrého plánu.  Naší prací je spojení moderních technologií aby Vaši uživatelé ocenili přívětivost a pohodlnost Vaší značky.

Máte nápad na mobilní aplikaci?

Pojdte se s námi sejít. Probereme s Vámi co pro Vás můžeme udělat, jaké technologie je možné použít a nastíníme plán,podle kterého by Vaše aplikace zvnikla.